30.08.2020. Iegriezām jauno mācību gadu

Pēdējās augusta dienas… Tas ir laiks, kad ar priecīgu satraukumu daudzi gaida 1. septembri, Zinību dienu un jauno mācību gadu.

Lai viena no šīm dienām, 30. augusts, būtu īpaši jauka, Līksnas pagasta nākamie pirmklasnieki un  arī tie, kas šogad sasnieguši pilngadību, viņu vecāki, krustvecāki, kā arī pārējie pagasta bērni pulcējās Līksnas Muižas parkā uz pasākumu “Iegriezīsim jauno mācību gadu!”

Šoreiz Jenotmamma kopā ar saviem jenotēniem Vilhelmu un Mario ( Daugavpils teātra aktieri) un ar visiem bērniem izdzīvoja pirmo skolas dienu Meža skolā, gan dziedot, gan rotaļājoties, gan veicot dažādus uzdevumus. Tāpat tie tika vēlreiz izšūpoti bērnības šūpolēs, jo tālāk tos gaida nopietns darbs – mācības.

Pirmklasniekus un pilngadīgos jauniešus, novēlot veiksmīgas nākamās skolas gaitas, sveica Līksnas pagasta pārvaldes vadītāja Biruta Ozoliņa un dāvināja īpašas dāvanas nākamajiem pirmklasniekiem un apliecinājumus par pilngadības sasniegšanu jauniešiem.

Turpinājumā pasākuma dalībnieki cienājās ar svētku kliņģeriem, bet noslēgumā visus iepriecināja īpaši gaidītā Putu ballīte, kas radīja sajūsmu gan mazajos, gan lielajos.

Pasākuma laikā tika ievēroti visi covid – 19 drošības noteikumi.

Pasākuma dalībnieki varēja izmantot dezinfekcijas līdzekļus, kā arī ievērot distancēšanās noteikumus.