Aicinām pieteikties jauniešus bezmaksas dienas nometnei “Citāda kultūra”!

Daugavpils novada projektu konkursa „Attīsti sevi” rezultātā Līksnas pagastā tiks organizēta biedrības “Līksnas jauniešu kopiena” dienas nometne “Citāda kultūra”.

Nometnes norises laiks ir no 28. līdz 31. jūlijam. Tās laikā, izmantojot neformālās izglītības metodes, jaunieši iegūs zināšanas un praktiskās prasmes par dažādiem kultūras un mākslas žanriem.

28. jūlijā “Mākslas dienā” būs iespēja darboties lielformāta zīmējumu izveidē – uz finiera plāksnēm tiks izveidoti zīmējumi – fotosienas, koka medaļu izveidē – dedzināšana kokā – jaunieši uz koka medaļām izdedzinās latvju zīmes un mājas interjera priekšmetu darbnīcā – katrs jaunietis izpaudīsies radoši un veidos sev tīkama dizaina pulksteņus un fotorāmjus.—– 

29. jūlijā “Iespēju dienā” notiks Beatbox muzicēšanas prasmju apguve, mūsdienu deju paraugdemonstrējumi un ieskats improvizācijas teātra mākslā.

30. jūlijā “Piedzīvojumu dienā” jaunieši dosies neaizmirstamā piedzīvojumu pārgājienā, kura laikā grupa saliedēsies, uzlabos iemaņas un zināšanas par izdzīvošanas pamatiem mežā. Sporta aktivitātes, kuras tiks iekļautas pārgājiena laikā,  jauniešus piesaistīs dzīvot veselīgi un iekļaut sportu savā ikdienā.

Savukārt 31. jūlijā notiks nometnes noslēguma pasākums – Jauniešu diena “Vasara, vasariņa…”. Jauniešu dienā nometnes dalībnieki parādīs visas iegūtās prasmes vadot darbnīcas citiem bērniem un jauniešiem.

Nometne veicinās dalībnieku radošo spēju un sociālo prasmju attīstību; dalībnieku jaunu prasmju un iemaņu apgūšanu, pielietojot formālās un neformālās izglītības metodes; izpratni par integrācijas procesiem, sekmējot starpkultūru dialogu un sadarbību starp nometnes dalībniekiem.

Vietu skaits ierobežots, tādēļ pasteidzies un nenokavē iespēju izbaudīt labāko vasaras piedzīvojumu!

 

Informāciju sagatavoja:

Sintija Giptere

nometnes projekta koordinatore

26065446; sintija.giptere@inbox.lv