Bērnības un pilngadības svētki Līksnā

Saulainā 28. augusta pēcpusdienā četri topošie pirmklasnieki un septiņi  jaunieši, kuri 2022. gadā sasniedz pilngadību, tika aicināti piedalīties nu jau tradicionālā Bērnības un pilngadības svētku pasākumā.

Galvenie svētku varoņi Marija un Lācis pirmklasniekiem un pilngadniekiem pastāstīja, kāpēc viņi šodien ir šeit un ar ko ir īpaši šie svētki. Bērnības un pilngadības svētku galvenais notikums ir izšūpoties svētku šūpolēs, kurās pasākuma gaviļniekus izšūpo viņu krustvecāki.

Katrs pirmklasnieks saņēma īpašu dāvanu no Līksnas pagasta pārvaldes, kura noderēs uzsākot skolas gaitas, tāpat arī Līksnas jaunatnes lietu speciālistes Līga Vaidere un Zane Ozola pilngadniekiem pasākuma laikā pasniedza īpašus apliecinājumus un piespraudes. Pasākumu ar muzikāliem priekšnesumiem kuplināja bērnu un jauniešu vokālās studijas “Wonderland” solisti.

Pēc svinīgās daļas, visi svētku dalībnieki un viesi tika aicināti kopā nogaršot svētku kliņģeri un kopīgās sarunās atcerēties labākos brīžus no aizvadītās vasaras

 

FOTOGRĀFIJAS lejuplādēt šeit –  https://failiem.lv/u/amfuaupne