“Muzykys skrytuļs”

Cienījamie festivāla “Muzykys Skrytuļs”dalībnieki, atbalstītāji un pasākuma apmeklētāji!

  1. aprīļa Daugavpils novada domes ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums par izmaiņām 2020. gada novada nozīmes pasākumu plānā, paredzot atcelt vairākus pasākumus, kuru īstenošana bija plānota 2020. gadā, tostarp- arī Jaunās latgaliešu mūzikas festivālu “Muzykys Skrytuļs 2020.”

Šādas korekcijas ieviesusi valstī izsludinātā ārkārtējā situācija sakarā ar COVID-19 izplatību. Lai arī pagaidām ārkārtējā situācija pagarināta līdz 12. maijam, pastāv iespēja, ka ierobežojumi rīkot masu pasākumus saglabāsies vēl ilgāku laiku.

Tomēr festivāla “Muzykys Skrytuļs” organizatori turpina strādāt, seko līdzi aktuālai informācijai, gaida atbildes no vairākiem potenciālajiem atbalstītājiem un meklē risinājumus, lai jaunā latgaliešu mūzika varētu skanēt arī turpmāk par spīti dažādiem pārsteigumiem, ko nes globālā vīrusu pandēmija, līdz ar to valstī noteiktie ierobežojumi.

Festivāla organizatori nenolaiž rokas un meklē dažādus risinājumus – jau šobrīd ideju ir daudz: sarīkot iepriekš noteiktajos festivāla datumos digitālu latgaliešu mūzikas maratonu vai varbūt pārcelt to līdz rudenim, protams, organizatori pieļauj, ka kopīga tikšanās klātienē būs jāpārceļ uz nākamo 2021.gadu.

Tomēr šī gada 25.jūliju vēl aicinām saglabāt savos kalendāros, kā latgaliešu mūzikas festivāla laiku un katrā ziņā vēlamies paziņot, ka festivāls “Muzykys Skrytuļs” turpinās ripot – kur, kādā formātā un kādā datumā- par to  noteikti informēsim . Sekojiet informācijai – visērtāk to darīt mūsu facebook lapā: https://www.facebook.com/muzykysskrytuls/

Paldies visiem par sapratni !