Uzņēmējdarbības sākumskola jauniešiem

Laikā no 2015.gada 26. līdz 30.oktobrim Daugavpils novada pašvaldība plāno īstenot neformālas apmācības par uzņēmējdarbības uzsākšanu novada jauniešiem.

Galvenās apmācību tēmas ir vērstas uz jauniešu iekšējo resursu attīstīšanu, ideju ģenerēšanu, biznesa plāna izstrādi un dažādu uzņēmējdarbības atbalsta rīku iepazīšanu. Pa dienu jaunieši apgūs dažādas ar uzņēmējdarbību saistītas tēmas, bet vakaros un starplaikos attīstīs savas personīgās kompetences, sadarbības un komunikācijas prasmes.—–

Semināri tiks rīkoti Medumos, ar jauniešu nakšņošanu Medumu internātpamatskolā. Apmācību laikā ir plānota ekskursija pie vietējiem uzņēmējiem sarunas, diskusijas, izaicinoši uzdevumi uzņēmīguma, radošuma un iniciatīvas veicināšanai. Jauniešus pieskatīs, iedrošinās, mācīs biedrības „DAVAI” jaunieši, uzņēmējdarbības speciālisti, dažādas organizācijas, „Latvijas Robins Huds un zināšanu eņģelis” – Vita Brakovska, koučinga trenere no Vācijas Sonja Graf.

Aicinām seminārā pieteikties novada jauniešus vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Apmācības ir bez maksas, transports tiks nodrošināts. Lai pieteiktos apmācībām, lūdzam, aizpildīt pieteikšanās anketu līdz 20.oktobrim. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Šos apmācību laikā, mēs ļoti ceram iegūt vēl nebijušu pieredzi, kļūt uzņēmīgākiem, radošākiem un drosmīgākiem, spert pirmo soli, sava biznesa uzsākšanai, aicinām pievienoties! J

 

Pielikumā: nodarbību grafiks.

 

Pieteikšanās elektroniski: http://webanketa.com/forms/64s30dhg70qkjchncsgk4rv2/

 

Pieteikšanās telefoniski: 25618796 (Oļesja)

 

vai sūtot e-pastu: olesja.nikitina@dnd.lv