Vasaras saulgrieži Līksnā

 

 

Līksnas pagasta pārvalde aicina lustēties Līgo naktī Daugavpils novadā Līksnā, Līksnas Muižas parkā. Skaistā Līksnas daba, patīkama atmosfēra un visas saulgriežu izdarības bez maksas!

Vasaras saulgriežu svinētāji Līksnas parkā tiks gaidīti jau no plkst. 20.00, lai kopā baudītu A. Bankas lugu “Sausā lapa” Līksnas pagasta kultūras nama amatierteātra “Maskas” izpildījumā. Iestudējuma režisors Māris Korsiets un mākslinieks Egils Viļumovs.

Jau no 21:10 koncertā “Uz pirtiņu aiztecēju pašā svētku vakarā” ikviens varēs iepazīties ar vienu no vasaras saulgriežu tradīcijām – pirtī iešanas un pēršanās rituālu. Šīs tradīcijas palīdzēs izbaudīt amatiermākslas kolektīvi un jauniešu mūzikas grupas. Neizpaliks Līgu un Jāņu daudzināšana un lielā Līgo ugunskura iedegšana.—–

Vasaras saulgriežu zaļumballē, no plkst. 22.00, izdancoties aicina grupa “Nakts ekspresis”

No 20:00 līdz pat rīta gaismai Līksnas Muižas parkā, pie dīķa, būs iespēja izbaudīt pirts un pēršanās rituālu. Interesentus aicinām iepriekš pieteikties zvanot: 26058951. Dalības maksa šo rituālu izbaudītājiem: iepriekš piesakoties 10,00 eiro personai; pasākuma dienā 15,00 eiro personai.

 

Pasākumu finansiāli atbalsta Daugavpils novada dome un Līksnas pagasta pārvalde.

 

Informāciju sagatavoja

Sanita Pinupe

Līksnas pagasta kultūras nama direktore

65475550