Bibliotēkas apmeklētāju ievērībai

Bibliotēka no 15.novembra ir atkal atvērta apmeklētājiem un līdz ārkārtējās situācijas beigām, 2022. gada 11.janvārim, darbojas “zaļajā” – drošajā režīmā. Tas nozīmē, ka apmeklējot bibliotēku, obligāti jāuzrāda sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Bibliotēkas apmeklējumi:

  • obligāta prasība uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu;
  • obligāta prasība ikvienam lietot sejas aizsargmasku – t.i. gan apmeklētājam, gan darbiniekam;
  • ilgākam darbam (līdz 1h) pie bibliotēkas datora ir iepriekš jāpiesaka vēlamo apmeklējuma laiku pa telefonu 65475235 vai e-pastu biblioteka@liksna.lv
  • izņēmuma gadījumā bibliotēka sniedz grāmatu apmaiņas pakalpojumu apmeklētājiem bez sadarbspējīga Covid-19 sertifikāta, saskaņojot ierašanās laiku un iepriekš rezervējot grāmatas, izmantojot savus autorizācijas datus, zvanot  pa telefonu 65475235 vai rakstot uz e-pastu biblioteka@liksna.lv

Bērniem un jauniešiem:

Bērni līdz 12 gadu vecumam bibliotēku var apmeklēt tikai kopā ar pieaugušajiem, kuri var uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Bērniem no 12 gadiem jāuzrāda vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Aicinām izmantot bibliotēkas attālinātos pakalpojumus, tai skaitā autorizēta lietotāja priekšrocības un rezervēt grāmatas pirms bibliotēkas apmeklējuma un 3TD e-grāmatu bibliotēku.

Bibliotēkas apmeklēšanas noteikumi var mainīties atkarībā no situācijas valstī. Sekojiet aktuālajai informācijai Augšdaugavas novada mālaslapā https://www.daugavpilsnovads.lv kā arī Līksnas pagasta bibliotēkas sociālajos tīklos.