Biedrības “Līksnas jauniešu kopiena” organizētais pasākums “24 h dabā”

No 8. -9. jūnijam Līksnas pagastā norisinājās biedrības “Līksnas jauniešu kopiena” organizētais izdzīvošanas pasākums Līksnas pagasta jauniešiem “24 h dabā”. Pasākumā piedalījās 15 Līksnas pagasta jaunieši vecumā no 13-25 gadiem. Projekta mērķis – iespēja jauniešiem apgūt jaunas iemaņas un prasmes, kas noderēs ikdienā.

  1. jūnijā jaunieši iepazinās ar Vaboles 45. gaidu vienības gaidām, klausījās viņu pieredzes stāstos, kā arī ar jaunsarg brīvprātīgo pienākumiem. Atkārtoja un papildināja savas zināšanas pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanā, tālāko dodoties orientēšanās uzdevumā, kurā izejot noteikto maršrutu bija jāatrod seši punkti ar parolēm. Dienas noslēgumā jaunieši devās “Leģendas medības” trasē ar dažādiem pārbaudes uzdevumiem.
  2. jūnijā jaunieši iepazinās ar profesiju “Latvijas Nacionālie bruņotie spēki”, turpinājumā sekoja dažādas sporta aktivitātes, uzvarētāju apbalvošana un noslēguma pasākums.

Izsakām pateicību visiem Līksnas pagasta jauniešiem- brīvprātīgajiem, kuri piedalījās projekta īstenošanā un Daugavpils novada domei par finansējumu projekta īstenošanā!

 

Informāciju sagatavoja:

Mārtiņš Pabērzs

“24 h dabā” projekta koordinators