Vasaras lielākie pasākumi Līksnas pagastā

Līksnas pagasta pārvalde aicina apmeklēt šīs vasaras lielākos pasākumus Līksnas Muižas parkā.

Jau 7. maijā no plkst. 14:00 norisināsies Līksnas pagasta svētki – ģimeņu diena “Līksnas bērni danci veda Daugaviņas maliņā!”, kur pulcēsies visaktīvākie deju kolektīvi, kuri darbojas vietās, kas atrodas Daugavas malā, uz pirmo sadraudzības sadanci! Deju kolektīvi pulcēsies no Sventes, Dvietes, Jersikas, Jēkabpils, Pļaviņām, Kokneses, Ikšķiles novada, Stopiņu novada un Rīgas. Pasākuma ietvaros 14:00 Līksnas pagasta kultūras nama bērnu un jauniešu dramatiskais kolektīvs “Sprīdītis” aicina apmeklēt pirmizrādi M. Horna “Pasaku mežā”, 14:45 ģimenēm norisināsies sportiskas, intelektuālas un radošas aktivitātes, 17:00  ikviens tiek aicināts uz deju koncertu  “Līksnas bērni danci veda Daugaviņas maliņā”, savukārt 20:00 pasākuma noslēgumā aicinām iedejot vasaru pirmajā brīvdabas ballītē. Paralēli visām aktivitātēm kultūras nama gaitenī apskatāma izstāde “Līksnas pagasts fotogrāfijā”.

Skaisto Latvijas dabu un latgaliešu viesmīlību visspilgtāk var izbaudīt Līksnā, tāpēc 23. jūnijā svinēsim kopā Vasaras saulgriežus. Kopā ar Daugavpils Latviešu kultūras centra deju ansambli “Laismeņa” un grupu “Straume” iedejosim un iedziedāsim svētkus, aplīgosim Jāņus un Līgas, kā arī baudīsim maģisko vasaras īsāko nakti.

Savukārt, vasaras karstumā Līksnā ieripos jaunās latgaliešu mūzikas festivāls “Muzykys Skrytuļs”. Festivāls norisināsies no 1. līdz 3. jūlijam, parādot daudzveidīgo jauno latgaliešu mūziku. Festivāls popularizē Latgales kultūras  identitāti, sniedz atbalstu jaunajiem autoriem un izpildītājiem, sekmē dziesmu tekstu rakstīšanu latgaliešu valodā. Festivāls ir nekomerciāls un tā moto ir „Kruot var na tikai naudu”.

Krāsim spilgtākās vasaras emocijas Līksnā!